Seabourn

Seabourn

Seabourn je ultra-luxusní lodní společnost se čtyřmi loděmi jachtového typu, které nabízejí ubytování v apartmánech a navštěvují exotické lokality po celém světě. Často jsou lodě společnosti Seabourn srovnávány s šestihvězdičkovými letovisky a pravidelně vyhrávají ceny za nabízené služby, luxusní atmosféru a vynikající kuchyni.

Všechny apartmány Seabourn mají elegantní interiéry a jsou velké 277 čtverečních stop nebo i více. Lůžka jsou vybavena jemným prádlem z egyptské bavlny, načechranými pokrývkami s polštářem na míru a péřovými polštáři a ve všech pokojích je k dispozici luxusní vybavení, jako jsou mýdla Hermes a L’Occitane. Na palubě se také nachází bar a Seabourn’s Pure, ve kterém je veškerý sortiment zdarma. Kromě toho mají hosté služby osobního stevarda, který je připraven uspokojit každou potřebu.

Seabourn klade velký důraz na osobní přístup, a proto navrhl řadu unikátních programů. Tyto jedinečné detaily v kombinaci s bezplatným servisem vína a destilátů na palubě, oceňovanou kuchyní a schopností přizpůsobit výlety na pobřeží, činí ze Seabourn nejlepší volbu pro luxusní plavbu po světě.

Flotila Seabourn

Seabourn Ovation

Plavby: Asie, Severní Evropa, Afrika

Vyplouvá z: Amsterdam (Nizozemsko), Atény (Řecko), Barcelona (Španělsko), Kodaň (Dánsko), Dubai (UAE), Hong Kong (Hong Kong), Lisabon (Portugalsko), Dover (Anglie), Singapore (Singapore), Stokholm (Švédsko), Benátky (Itálie)

Délka plavby: 6-9 dní, 10+ dní

Technické info:

Délka: 210 m

Šířka: 28 m

Počet pasažérů: 600

Počet členů posádky: 450

Seabourn Encore

Plavby: Asie, Severní Evropa, Jižní Pacifik, Afrika

Vyplouvá z: Atény (Řecko), Auckland (Nový Zéland), Bali (Indonézie), Barcelona (Španělsko), Dubai (UAE), Monako (Monako), Řím (Itálie), Singapore (Singapore), Sidney (Austrálie)

Délka plavby: 10+ dní

Technické info:

Délka: 210 m

Šířka: 28 m

Počet pasažérů: 600

Počet členů posádky: 450

Seabourn Quest

Plavby: Jižní Amerika, Kanada, Severní Evropa

Vyplouvá z: Barcelona (Španělsko), Boston (Masschesuttec), Buenos Aires (Brazílie), Lima (Peru), Kodaň (Dánsko), Dover (Anglie), Miami, (Florida, USA), Monako (Monako), Montreal (Kanada), Rejkjavík (Island), Řím (Itálie), Valparaíso (Chile)

Délka plavby: 6-9 dní, 10+ dní

Technické info:

Délka: 198

Šířka: 26

Počet pasažérů: 450

Počet členů posádky: 330

Seabourn Sojourn

Plavby: Aljaška, Asie, Jižní Pacifik, Afrika

Vyplouvá z: Auckland (Nový Zéland), Bali (Indonézie), Kapské Město (Jihoafrická Republika), Rio de Janeiro (Brazílie), Darwin (Austrálie), Hong Kong (Hong Kong), Kóbe (Japonsko), Los Angeles (Kalifornie, USA), Male (Maledivy), Seward (Aljaška), Shanghai (Čína), Singapore (Singapore), Sidney (Austrálie), Tahiti (Tahiti), Vancouver (Kanada)

Délka plavby: 6-9 dní, 10+ dní

Technické info:

Délka: 198 m

Šířka: 26 m

Počet pasažérů: 462

Počet členů posádky: 354

Seabourn Odyssey

Plavby: Karibik, Severní Evropa

Vyplouvá z: Atény (Řecko), Barbados (Barbados), Barcelona (Španělsko), Lisabon (Portugalsko), Monako (Monako), Řím (Itálie), Phillisburg (St. Maarten), Benátky (Itálie)

Délka plavby: 2-5 dní, 6-9 dní, 10+ dní

Technické info:

Délka: 198 m

Šířka: 26 m

Počet pasažérů: 462

Počet členů posádky: 333

Galerie

Kontaktujte nás

[recaptcha]