Proč s námi?

S eyecom-travel obdržíte VŽDY tu nejvýchodnější nabídku na trhu. Proto na našich stránkách nenajdete konkrétní ceny. Každou dovolenou řešíme individuálně přímo na míru.

Individuální a přátelský přístup je u nás samozřejmostí. Rádi vyslechneme vaše názory a přání a přizpůsobíme jim vaší dovolenou snů. Komunikace je základ spokojenosti.

Nevládnete moc angličtinou? Žádný problém. Každý zákazník od nás obdrží podrobný manuál a itinerář cesty. Navíc pro vás máme ještě jednu „tajnou zbraň“, se kterou bude cestování do cizí země naprostou hračkou!

Součástí cenové nabídky je vždy i zpáteční letenka. Vždy vybíráme letenky od renomovaných leteckých společností, se kterými máme osobní zkušenosti.

Doprava je zajištěna jak z vašeho domu na příslušné letiště tak z letiště v cílové destinaci do hotelu a poté z hotelu na loď. Po návratu z plavby vás dopravíme do hotelu, na letiště a i z letiště domů.

Pro naše klienty jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obrátit s čímkoliv a my Vám vždy pomůžeme. Kvalifikovaný pracovník zodpoví vaše dotazy a pomůže vyřešit jakýkoliv problém.

Kontaktujte nás

[recaptcha]