Crystal Cruises

Crystal Cruises

Lodě společnosti Crystal Cruises trvale získávají ocenění „Nejlepší na světě“ za výjimečné služby a celkově vynikající zkušenosti s plavbou. Elegantní lodě s teakovými palubami, bohatým dřevěným lemem, leštěnou mosazí a nepřeberným množstvím vybavení a služeb na palubě poskytují úroveň luxusu, která se nenachází na větších lodích.

Na palubě lodi Crystal Symphony a Crystal Serenity se hosté mohou zúčastnit Institutu „Creative Learning Institute“, což je program, který nabízí přednášky a workshopy o různých tématech. Vyhlášené lázně „Crystal Spa“ nabízí hostům řadu lázeňských procedur uprostřed panoramatického výhledu. Ve večerních hodinách si hosté mohou vychutnat produkci ve stylu Broadway, rozmanité přehlídky nebo speciální představení známých bavičů. Serenity a Symphony jsou také vybaveny kasinami a kiny.

Crystal Cruises také nabízí luxusní výletní jachtu pro 62-cestujících jménem Crystal Esprit. Jachta je vybavena veškerým představitelným komfortem a vyplouvá do jedněch z nejnavštěvovanějších destinací na světě. Hosté, kteří cestují na palubě jachty Esprit, budou moci provozovat různé vodní sporty přímo z paluby jachty.

Společnost Crystal Cruises je dobře známá pro její mimořádnou kuchyni připravovanou kuchaři světové třídy a výběrem vín z rozsáhlého mezinárodního vinařského seznamu. Na lodi Crystal Serenity a Crystal Symphony se nachází „Vintage Room“ jedinečná kulinářská zkušenost, která snoubí speciálně vybraná vína se speciálně připraveným jídelním lístkem. Na palubě Crystal Esprit najdete nabídky specializovaných kuchařských týmů společnosti Crystal Cruises, inspirované každým místem, které navštívíte.

Flotila Crystal Cruises

Crystal Serenity

Plavby: Asia, Karibik, Austrálie, Nový Zéland, Severní Evropa, Jižní Pacifik, Středozemní Moře, Afrika

Vyplouvá z: Fort, Lauderdale (Florida, USA), Miami (Florida, USA), Dubai (UAE), Manhattan (New York, USA), Sidney (Austrálie), Manila (Filipíny), Řím (Itálie), Kapské Město (Jihoafrická Republika), Los Angeles (Kalifornie, USA), Marseille (Francie), Rejkjavík (Island)

Délka plavby: 6-9 dní, 10+ dní

Technické info:

Délka: 250 m

Šířka: 32 m

Počet pasažérů: 1070

Počet členů posádky: 655

Crystal Symphony

Plavby: Aljaška, Asie, Karibik, Střední Amerika, Jižní Amerika, Austrálie, Nový Zéland, Kanada, Jižní Pacifik

Vyplouvá z: Fort Lauderdale (Florida, USA), Manhattan (New York, USA), Sidney (Austrálie), Tokio (Japonsko), Rio de Janeiro (Brazílie), Montreal (Kanada), San Francisko (Kalifornie, USA), Singapore (Singapore), Auckland (Nový Zéland), Lima (Peru), New Orleans (Lousiana)

Délka plavby: 6-9 dní, 10+ dní

Technické info:

Délka: 238 m

Šířka: 30 m

Počet pasažérů: 848

Počet členů posádky: 566

Crystal Esprit

Plavby: Karibik, Středozemní moře

Vyplouvá z: Atény (Řecko), Barcelona (Španělsko), Dubrovnik (Chorvatsko), Malaga (Španělsko), Nice (Francie), Řím (Itálie), Phillipsburg (St. Maarten), Benátky (Itálie)

Délka plavby: 2-5 dní, 6-9 dní- 10+ dní

Technické info:

Délka: 85 m

Šířka: 14 m

Počet pasažérů: 62

Počet členů posádky: 91

Galerie

Kontaktujte nás

[recaptcha]