Obeplujte svět

Nechte se unášet vlnami a zažijte každý den nové dobrodružství v jiné destinaci.

Dostupná dovolená

S eyecom-travel obdržíte VŽDY tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Proto na našich stránkách nenajdete konkrétní ceny. Každou dovolenou řešíme individuálně přímo na míru.

Přátelský přístup

Individuální a přátelský přístup je u nás samozřejmostí. Rádi vyslechneme vaše názory a přání a přizpůsobíme jim vaší dovolenou snů. Komunikace je základ spokojenosti.

Plánujte s profesionály

Každá dovolená je pečlivě naplánovaná našimi zkušenými průvodci, takže se nemusíte bát, že by vás potkala uprostřed dovolené nějaká nepříjemnost.

Cizí jazyk není nutnost

Nevládnete moc angličtinou? Žádný problém. Každý zákazník od nás obdrží podrobný manuál a itinerář cesty. Navíc pro vás máme ještě jednu „tajnou zbraň“, se kterou bude cestování do cizí země naprostou hračkou!

Letenky v ceně

Součástí cenové nabídky je vždy i zpáteční letenka. Vždy vybíráme letenky od renomovaných leteckých společností, se kterými máme osobní zkušenosti.

NON STOP servis

Pro naše klienty jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obrátit s čímkoliv a my Vám vždy pomůžeme. Kvalifikovaný pracovník zodpoví vaše dotazy a pomůže vyřešit jakýkoliv problém.

Doprava

Doprava je zajištěna jak z vašeho domu na příslušné letiště tak z letiště v cílové destinaci do hotelu a poté z hotelu na loď. Po návratu z plavby vás dopravíme do hotelu, na letiště a i z letiště domů.

Exkurze

V každé destinaci jsme vám schopni domluvit exkurzi největších zajímavostí dané lokality. Vše se domluví předem, takže odpadá zdlouhavé vyřizování na místě.

Osobní delegát

V případě skupiny 10 a více lidí s vámi popluje i náš delegát, který vám bude k dispozici 24 hodin denně. Po domluvě lze uspořádat zájezd s delegátem i pro méně jak 10 lidí.
Více
4900

Počet pasažérů

15000

Počet fotografií

37

Průměrná teplota

1600

Počet členů posádky

Ellen Brenda Ravina
Philippines
I enjoyed my stay in Karlovy Vary. Eyecom-travel arranged my transfer from Germany and my accomodation with spa treatment in hotel Sanssouci. Thanks that they can speak English well, they are able to order for me pizza at night and deal with the shop when I needed to buy or look for something.
Drahomíra Bendová
Czech Republic
Chtěla bych poděkovat za dovolenou snů!!! Odlétali jsme v polovině října a i přes problémy s hurikány vše dopadlo nad očekávání. Měli jsme jet po východním karibiku, ale bohlužel to kvůli nepřízni počasí nebylo možné. Eyecom- travel s námi vše neprodleně vyřešili, nakonec jsme pluli po západním karibiku s ještě lepšími podmínkami. Děkuji moc a věřím, že toto nebyla naše poslední dovolená s vámi. Doporučuji!!!